کوی دانش - kooy

آموزش برطرف نمودن 25 مشکل در iPhone 6 و iPhone 6 Plus (بخش دوم)

آموزش برطرف نمودن 25 مشکل در iPhone 6 و iPhone 6 Plus (بخش دوم)
05 اسفند
10:31 1394
در قسمت قبلی 15 مشکل آیفون را بررسی و راه حل برطرف کردن آنرا ارائه کردیم. در این بخش 10 مشکل دیگر را بررسی و راه حل های رفع آنها را با شما در میان می گذاریم. با کوی دانش همراه شوید...

16- دکمه Home کار نمی کند

اگر فشردن کلید Home بر روی آیفون شما همیشه با عکس العمل گوشی همراه نیست، ممکن است گوشی شما دچار مشکل شده باشد. حتی اگر برای مدت زمانی این مشکل وجود نداشته باشد و ناگهان خودنمایی کند نیز نمی بایست از آن به آسودگی بگذرید.

راه حل:

◄ طبق شنیده ها اَپل از مشکل بوجود آمده بر روی دکمه Home در برخی از آیفونها مطلع است. برای رفع این مشکل صرفاً می بایست به نمایندگی مراجعه کرد.


17- هنگامی که تماسی دریافت می شود، صفحه «تماسِ وارد شده» نمایش داده نمی شود

مالکان برخی از آیفونهای 6 که بر روی گوشی آنها iOS 8 و بالاتر اجرا می شود، این مشکل را گزارش کرده اند. آیفون زنگ می خورد، حتی ویبره هم می زند ولی هیچ گزینه ای برای پاسخ به تماس وجود ندارد.

راه حل های بالقوه

◄ خبر خوب اینست که رفع این مشکل ساده است. یک ریست ساده [1] مشکل را برطرف می کند. نحوه انجام ریست در انتهای خبر آمده است. پس از ریست، مشکل می بایست برطرف شده باشد

◄ اگر مشکل برطرف نشد، به شما توصیه می کنیم که یک بازیابی کامل (Restore) انجام دهید. توجه داشته باشید که پیش از اقدام به بازیابی، می بایست از داده های خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. 


18- مشکلاتی در برنامه پخش موسیقی

اَپ music در آیفونهای 6 و 6Plus دچار مشکلاتی از جمله کرش کردن، ریستارت شدن، توقف ناخواسته پخش موسیقی یا انتخاب تصادفی آهنگها جهت پخش می باشد و تمامی این مشکلات بدون دادن هرگونه اخطاری به کاربر اتفاق می افتند.

راه حل های بالقوه:

◄ اولین موضوعی که می بایست چک شود بخش settings در Settings > Music است. بررسی کنید که هر دو گزینه Shake to Shuffle و Sound Check غیرفعال باشند. اگر نبودند، به احتمال قوی منشأ مشکلات شما همین ها هستند. آنها را غیرفعال کنید.

◄ برخی کاربران بوجود آمدن این دست مشکلات را زمانی تجربه کرده اند که از Smart Playlist ها استفاده می کردند. آنها را غیرفعال کنید و موزیک های خود را در این حالت سینک نمایید، احتمالاً مشکل شما برطرف می شود.

◄ برخی کاربران با حذف تمامی فایلهای صوتی از روی گوشی توانستند این مشکل را برطرف کنند. با یک ریست ساده [1] اینکار را انجام دهید و پس از آن بوسیله iTunes فایلهای صوتی را به گوشی بازگردانید.


19- گوشی داغ می کند

گوشی های هوشمند هنگامی که شما آنها را شارژ می کنید ویا در حال انجام یک بازی با گرافیک سنگین هستید، داغ می شوند. این موضوع طبیعی است ولی وقتی بحالتی سوزان داغ می شوند شما با یک مشکل مواجه هستید. گزارشهایی مبنی بر حرارت بسیار بالای آیفونهای 6 و 6Plus وجود دارد در حالیکه صاحب گوشی نه آنرا به شارژ زده بود ونه گوشی فعالیت سنگینی داشته است. این دمایِ نگران کننده بیشتر در قسمت پشت گوشی و نزدیک دکمه های کنترل صدا گزارش شده است.

راه حل های بالقوه

◄ اگر آیفون شما آنچنان داغ می شود که تصور می کنید ممکن است به شما آسیب بزند، می بایست گوشی را به نمایندگی ببرید.

◄ اگر آیفون شما صرفاً بیش از حد داغ می شود، از داده های خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و سیستم عامل را مجدداً نصب کنید. 


20- آیفون روشن نمی شود

ممکن است گاهی اوقات وقتی که دکمه Sleep/Wake را می فشارید، آیفون 6 شما روشن نشود! در بیشتر موارد یک فرآیند نادرست در هنگام خاموش شدن گوشی باعث بوجود آمدنِ این مشکل است.

راه حل های بالقوه

◄ دکمه های Sleep/Wake و Home را باهم بفشارید. آنها را برای زمانی حدودِ 30 ثانیه نگه دارید. ممکن است این زمان طولانی بنظر برسد ولی آنها را رها نکنید. در اینحال می بایست لوگوی اپل را مشاهده کنید. در این وضعیت دکمه ها را رها کنید.

◄ ممکن است مشکل از خود دکمه Sleep/Wake باشد ولی شما می بایست قادر به تشخیص این موضوع باشید. دراین صورت می بایست برای رفع مشکل به نمایندگی مراجعه نمایید.

◄ اگر موارد بالا مشکل شما را حل نکرد، احتمالاً مشکل از باتری می باشد. پیش از اینکه مجدداً گوشی را روشن کنید برای نیم ساعت آنرا شارژ کنید.

◄ اگر همچنان مشکل برطرف نشد، سعی کنید گوشی را به کامپیوتر وصل کرده و iTunes را اجرا کنید. ممکن است کامپیوتر، گوشی را شناسایی کند و قادر به Recovery باشید. اگر چنین شد، حتماً گوشی را Restore کنید.

◄ درصورتی که هیچ کدام از اتفاقات فوق مؤثر نبود، می بایست گوشی را به نمایندگی ببرید. 


21- مشکل در اتصال به Wi-Fi ویا Drops

تعداد زیادی از کاربران آیفون 6 و 6Plus هنگام اتصال به Wi-Fi دچار مشکل شده اند. اگر شما هم چنین مشکلی دارید یا اتصال شما قطع شده ویا با سرعت کمی برقرار می شود این موارد را بررسی نمایید.

راهکارها

◄ Wi-Fi را یکبار روشن و خاموش کنید، در برخی موارد دیده شده اینکار مشکل را برطرف کرده است.

◄ در برخی موارد دیده شده که روشن و سپس خاموش کردنِ حالت هواپیما (Airplane mode)  مشکل Wi-Fi را حل نموده است.

◄ برخی از مردم نیز با ریست[1] کردن گوشی توانسته اند مشکل خود را حل نمایند. 

راه حل های بالقوه 

 

• تنظیم مجدد کانکشن

به Settings > Wi-Fi رفته و بر روی نامِ شبکه ای که دچار مشکل شده است تَپ بزنید، سپس Forget this Network را انتخاب و بر روی Forget تَپ بزنید. در این مرحله شما می بایست یک کانکشن جدید را تنظیم نمایید.

• ریست کردن تنظیمات Network

این روش برای برخی از مردم کار کرده است لیکن ممکن است مشکل شما مجدداً باز گردد. به قسمتِ Settings > General > Reset رفته و بر روی Reset Network settings تَپ بزنید. 

• خاموش کردنِ Wi-Fi Networking

به قسمت Settings > Privacy > Location services رفته و در زیر بخش System Services می توانید Wi-Fi Networking راخاموش نمایید. 

• خاموش کردن Wi-Fi Assist

Wi-Fi Assist در زمانی که Wi-Fi دچار مشکلاتی مانند قطع و وصل شدن سرعت پایین باشد با تغییر شبکه دیتایِ موبایلِ شما سعی در برطرف نمودن این مشکلات می کند. لیکن گاهی اوقات خودش می تواند عامل بروز مشکلات شود. برای غیرفعال کردن این قابلیت، به Settings > Cellular رفته و به سمت پایین پیمایش کنید تا به Wi-Fi Assist برسید.

• تغییر کانال روتر

اگر شما از روتری دو کاناله استفاده می کنید که هم 2.4 گیگاهرتز و هم 5 گیگاهرتز را پشتیبانی می کند، کانال روتر را تغییر دهید. با اینکه کانال 5 گیگاهرتز سرعت بالاتری در اختیار شما قرار می دهد ولی شکایات کاربران از آن نیز بیشتر است. بسیاری از کاربران در کانال 2.4 گیگاهرتز پایداری و رضایت بسیار بیشتری را تجربه می کنند. این تغییر می بایست در مودم شما انجام شود. بدلیل وجود انواع مودم و روشهای متفاوتِ تنظیمِ کانال در آنها، در صورت عدم آشنایی با این تنظیمات، از بخش پشتیبانیِ سرویس دهنده اینترنت خود کمک بگیرید.

• تغییر DNS به گوگل

برخی از افراد گزارش کرده اند زمانیکه تنظیمات DNS را با مشخصات سرورهای گوگل انجام داده اند، به یک ارتباط Wi-Fi بسیار خوب دست پیدا کرده اند. تنظیمات پیش فرض، بصورت خودکار انجام می شود ولی توسط کابر قابل تغییر است. در برخی موارد هم با تنظیم DNS بر طبق دستورالعمل شرکتِ ارائه کننده اینترنت این مشکل برطرف شده است. برای تنظیمات شرکتی می بایست با بخش پشتیبانیِ شرکتی که اینترنت را در اختیار شما گذاشته تماس بگیرید ولی برای تغییر آنها به تنظیمات سرور گوگل به Settings > Wi-Fi رفته سپس بر روی "i" درکنار نام روتر (مودم) خود تَپ بزنید. به سمت پایین پیمایش کنید تا به DNS برسید و مقدار "8.8.8.8" (کوتیشن را وارد نکنید) را تایپ کنید. سپس گوشی را ریستارت کرده و رفع مشکل را بررسی نمایید.

• خاموش کردن فیلتر MAC بر روی روتر 

این تنظیمات هم از آندسته تنظیماتی است که در مودم شما انجام می شود. بدلیل وجود مودمهای متفاوت، نحوه غیرفعالسازی آنها نیز متفاوت است. در صورتیکه آشنایی با نحوه انجام آن ندارید از بخش پشتیبانیِ شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود کمک بگیرید.

• بروزرسانی سفت افزار روتر

مودم ها نیز مثل اکثر قطعات سخت افزاری کامپیوتر شما در دل خود نرم افزاری دارند که توسط شرکت سازنده بروز می شود که گاهاً تاثیر بسیار خوبی بر کیفیت کار آنها دارد. مطمئن شوید که آخرین بروزرسانی ها برای مودم خود را نصب کرده اید. برای اینکار با بخش پشتیبانیِ شرکت ارائه دهنده اینترنت خود تماس بگیرید.

• Factory Reset

خشن ترین نوع برخورد با مشکلات گوشی های همراه همین روش می باشد که در این مورد خاص (مشکلات Wi-Fi) شاید حتی اثر بخش هم نباشد. لیکن افراد بسیاری با بازگرداندنِ تنظیمات کارخانه، موفق شدند مشکل خود را برطرف سازند. نحوه انجام اینکار در انتهای مطلب آمده است. [2]


22- نوار خاکستری در Messages

تعداد کمی از کاربران با این مشکل مواجه شده اند و طی آن یک نوار خاکستری رنگ در برنامه Messages را مشاهده می کنند که در انتهای تکست باکسِ پیغام با نمایش "0.00" خودنمایی می کند.

راه کارها

◄ فقط کافیست که بر روی دکمه Home دوبار تَپ بزنید و برنامه Messages را Close کنید. با این روش مشکل برطرف می شود لیکن احتمال بازگشت نیز وجود دارد.
◄ آیفون خود را خاموش کنید و مجدداً روشن کنید. مشکل می بایست برطرف شده باشد.

◄ برخی مردم گزارش کرده اند که با رفتن به Settings > Messages و روشن کردن گزینه های Show Subject Field و Character Count این مشکل را برطرف کرده اند. اگر مشکل شما هم با این روش حل شد می توانید پس از رفع مشکل به تنظیمات مراجعه کرده و آنها را خاموش کنید. خاموش شدن مجددا آنها باعث بازگشت مشکل نخواهد شد.

◄ شما همچنین می توانید با رفتن به Settings > Messages و خاموش کردن iMessage این مشکل را برطرف کنید. زمانی که نوار خاکستری برطرف شد، مجدداً به تنظیمات وارد شده و iMessage را روشن کنید.

 

راه حل بالقوه

◄ این مشکل، یکی از مشکلات بسیار شایع در نسخه 9.1 از iOS می باشد. اگر شما گوشی خود را آپدیت نکرده اید، اینکار را انجام دهید. پس از بروزرسانی، مشکل برطرف خواهد شد.


23- خطای iTunes Restore با عنوان error 53

تعداد کمی از کاربران آیفون 6 و 6Plus مشکل error 53  را تجربه کرده اند. این مشکل در زمان اتصال گوشی به کامپیوتر ویا مک و هنگام Restore کردن از طریق iTunes بوجود آمده است. پس از روی دادن این مشکل، گوشی ریبوت می شود و وقتی وارد Recovery Mode می شوید پیغام خطای (The iPhone could not be restored. An unknown error occurred (53 را مشاهده می کنید.

راه حل های بالقوه

◄ بسیاری از افرادی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند، افرادی هستند که برای تعمیر صفحه LCD ویا سنسور Touch ID از قطعات متفرقه استفاده کرده اند. اَپل برای این موضوع برنامه ریزی کرده است و با تولید کنندگان متفرقه هم اصلا میانه خوبی ندارد. راه حل فقط یکیست. به مرکز تعمیراتی مراجعه کرده و قطعات اصلی را در گوشی خود قرار دهید ولی حتی اپل برای این موضوع هم برنامه ریزی کرده و مشتریانِ نه چندان وفادار خود را نیز تنبیه می کند. ممکن است حتی با تعویض قطعه متفرقه با قطعه اصلی، باز هم مشکل برطرف نشود.

◄ در صورتیکه از قطعات متفرقه در گوشی خود استفاده نکرده اید، گوشی را به یک مرکز تعمیراتی مجاز برده و از طریق آنها برای رفع مشکل، اقدام نمایید.


24- Email بروزرسانی نمی شود

برخی از مالکان آیفون مشکلی را تجربه می کنند که Email آنها بروزرسانی نمی شود. ایمیل های جدید را دریافت نمی کنند ویا زمانی دریافت می کنند که برنامه Email باز شده است.

راه حل های بالقوه

◄ اولین کاری که باید انجام شود اینست که به Settings > Mail, Contacts, Calendars > Fetch New Data وارد شوید و نگاهی به تنظیمات خود بیاندازید. اگر می خواهید ایمیلهای جدیتان در سریعترین زمان ممکن به دست شما برسد می بایست گزینه Push را برروی on تنظیم کنید. در غیراینصورت شما می توانید با تنظیم frequency به آیفون بگویید بررسی ورود ایمیلهای جدید را تحت تنظیمات Fetch انجام دهد.

◄ گاهی اوقات این مشکل بدلیل وجود یک ایمیل در outbox شماست. وجود ایمیلی که در ارسال به مشکل برخورده همیشه دردسر ساز است. فولدر outbox را چک کنید و اگر ایمیلی در آن قرار دارد که ارسال نشده، آنرا ارسال ویا حذف کنید.

◄ یکبار حالت Airplane Mode را روشن و خاموش کنید.

◄ حساب ایمیل خود را حذف کرده و مجدداً آنرا بسازید. برای حذف صندوق ایمیل خود وارد بخش Settings > Mail, Contacts, Calendars استفاده کنید.

◄ به Settings > General > Reset وارد شده و از طریق Reset Network Settings تنظیمات شبکه خود را ریست کنید.


25- برای پیام های دریافتی صدای هشدار پخش نمی شود

اگر هنگامی که پیغام جدیدی دریافت می کنید، صدای هشداری برای شما پخش نمی شود ویا گاهی اوقات این صدا پخش شده و گاهی اوقات نیز بی صدا پیامها دریافت می شود، گوشیِ شما نیز مانند برخی از کاربران آیفون دچار مشکل شده است.

راه حل های بالقوه

◄ این موارد را بررسی کنید

• صدای گوشی را بلندتر کنید

• بررسی کنید که اسپیکر در حالت بی صدا (Mute) نباشد.

• نگاهی به بخش Settings > Do Not Disturb بیاندازید

اگر تنظیمات Do Not Disturb بر روی on قرار داده شده باشد، برای برخی از اسامیِ ذخیره شده در کانتکتها، مواردی از جمله پخش نشدن صدا در هنگام ارتباط با شما اعمال می شود. در این صورت در بخش Contacts در کنار نام این افراد نماد یک «ماه» را مشاهده می کنید. مطمئن شوید که عدم پخش صدای هشدار مربوط به تنظیمات این بخش نیست.

◄ به  Settings > Notifications رفته و آنرا خاموش کنید. سپس دستگاه را ریبوت کرده و مجددا به  Settings > Notifications وارد شده و آنرا روشن کنید. در اینحال عدم وجود مشکل را بررسی کنید.

 ◄ اگر موار فوق اثر بخش نبود می بایست به Settings > General > Reset رفته و گزینه Reset All Settings را بزنید. توجه کنید که در اینحالت می بایست تمام تنظیمات گوشی را مجدداً اعمال نمایید.

 

 موارد فوق آخرین مواردی بود که گروه قابل توجهی از کاربران آیفون با آن دست به گریبان بوده اند. اگر شما هم با آیفونِ خود مشکلی دارید که جزء این مشکلات نبود، آن را با ما در میان بگذارید. به زودی با طرح مشکلات جدید و روش های برطرف کردن آن ها باز خواهیم گشت.

 


[1] نحوه ریست کردن

برای اینکار دکمه های Sleep/Wake و Home را با هم بفشارید و تا زمانی که لوگوی اپل را بر روی صفحه نمایش مشاهده کردید آنها را رها نکنید. پس از مشاهده لوگو دکمه ها را رها کنید و اجازه دهید که گوشی کاملاً بالا بیاید.

 

[2] نحوه انجام Factory Reset

پیش از اقدام به اینکار از دو موضوع کاملاً مطمئن شوید

اول: از اطلاعات گوشی خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده اید. 

دوم: باتری گوشی شما پر باشد. 

سپس همانند شکل زیر، وارد Settings > General > Reset شده و گزینه Erase All Content and Settings را انتخاب کنید. پس از انتخاب بر روی گزینه قرمز رنگ Erase iPhone بزنید تا فرآیند Factory Reset آغاز شود.

کلمات کلیدی

اشتراک

اخبار مرتبط


درباره نویسنده

محمد نبی زاده

محمد نبی زاده

  1. امير
    امير 16 آذر, 22:17

    گوشي ايفن6شارژ ميشود ولي از ١٪‏بالاتر نمي رود لطفن راهنمايي كنيد تشكر

  2. شهبازی
    شهبازی 06 تیر, 22:11

    سلام آیفون 7 چینی گرفتم . هارد رو 20 گیگ میزنه پر در صورتی که هیچ گونه برنامه ای نصب نکردم با اینکه میزنه 113 گیگ خالی ولی هیچ برنامه ای نصب نمیشه میزنه هارد پر هستش . ممنون میشم کمک کنید.

تصویر امنیتیعبارت در تصویر را وارد کنید


رباتی نرم با انرژی نوری و کنترل لیزری

رباتی نرم با انرژی نوری و کنترل لیزری

برای دهه ها، دانشمندان سعی داشتند رباتی بسازند که بتواند براحتی از حالتهای مختلفِ حرکتی در طبیعت تقلید کند ولی قریب به اتفاق رباتهای ساخته شده از یک اسکلت سخت بهره می گرفتند و توسط محرکهای الکتریکی ویا پنوماتیکی نیروی حرکتی خود را تامین می کردند. موضوع ساخت رباتی با بدنی نرم، همانند کرمهای کوچک ویا «کرم صدپا» برای مهندسان به یک چالش تبدیل شده بود و چالش بزرگتر آن بود که می بایست این ربات را در اندازه ای بسیار کوچک می ساختند. به تمامی موضوعات فوق، مدیریت موضوعاتی مثل کنترل از راه دور ویا مولدهای نیرو را نیز اضافه کنید. محققان دانشکده فیزیک از دانشگاه ورشو مشکلات فوق را حل کردند و رباتی ساختند که شبیه لارو کرم صدپا می باشد که کمتر از یک بند انگشت طول بدنش است. برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه باشید...

مطالعه متن کامل
اسپیکر بلوتوثیِ جدید Photive

اسپیکر بلوتوثیِ جدید Photive

امروزه روز مردم بیشتر با موبایل به موسیقی گوش فرا می دهند و صد البته دسترسی به حجم عظیمی از انواع موسیقی از طریق گوشی های هوشمند، ساده تر هم شده است. در این میان تقاضا برای اسپیکرهای بلوتوث بالاتر هم رفته است بطوریکه فناوری های جالبی در این زمینه وارد بازار شده است. از پخش کننده صدای 360 درجه تا اسپیکر ضدآب مخصوص استخرها و سواحل. برای بررسی یکی از بهترینهای بلوتوث با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
10 مشکل شایع در Galaxy S7 و راه های برطرف کردن آنها

10 مشکل شایع در Galaxy S7 و راه های برطرف کردن آنها

پرچمدار این روزهای سامسونگ نسبت به مدل قبلی فقط کمی زیباتر است ولی در بسیاری موارد ارتقاهای خوبی یافته است. گلکسی S7 سریع، پرقدرت و ضدآب است ولی مثل تمامی گوشیهای همراه بدون مشکل نیست. ما فرومها، پیامها و بطور کلی رسمی ترین سایت ها را برای پیدا کردن مشکلات و راه حلهای آنها مرور کردیم و در ادامه ده مشکل شایع که توسط کاربران این گوشی گزارش شده است را به همراه راه حل آن برای شما آورده ایم. با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
آینده آموزش و عملیات نظامی با stenode

آینده آموزش و عملیات نظامی با stenode

خلبانان نظامی ارتباط نزدیک و «درگیرانه ای» با سیستم ها و تجهیزاتِ پرنده ای که با آن پرواز می کنند را تجربه می کنند. حالا گروهی از محققان در استرالیا تصمیم دارند بر روی این موضوع تاثیر بگذارند. در چهار سال گذشته، یک تیم از متخصصین مغز و اعصاب و مهندسین علوم مختلف از دانشگاه ملبورن، همراه با جراحان بیمارستان رویال ملبورن، یک رابط مغزی/ماشینیِ پیشرفته (قطعه ای الکتریکی برای جایگذاری در سر خلبان) را توسعه داده اند که از قابلیتهایی همچون نصب آسان و ماندگاری طولانی درون جمجمه برخوردار است. درنهایت، آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته آمریکا (دارپا) که تامین کننده هزینه این پروژه نیز می باشد، امیدوار است که با ورود این فناوری به کاکپیت، کنترل همه ابزارها حتی صندلی هواپیما را توسط مغز خلبان انجام دهد.

مطالعه متن کامل
رباتی که می تواند اشیای بلعیده شده توسط کودکان را بیرون بیاورد

رباتی که می تواند اشیای بلعیده شده توسط کودکان را بیرون بیاورد

این ربات را می توان مثل قرصی بلعید تا اشیائی را که به اشتباه بلعید شده اند را از معده خارج نمود.

مطالعه متن کامل
عینک آفتابی Skugga بصورت خودکار یا با فرمان شما تیره می شود

عینک آفتابی Skugga بصورت خودکار یا با فرمان شما تیره می شود

در کمتر از یک سال عینک های آفتابی الکتروکرومیک از نمونه ی آزمایشی به نمونه ی اصلی تبدیل شدند و کمپانی تازه بنیان آلمانی بنام Ctrl عینک مدل Ctrl One خودش که با دستور کاربر تغییر رنگ می دهد را در ماه جاری معرفی کرد. اگر قصد خرید یک عینک چند کاره ی الکترونیکی را دارید به شما خرید عینک Skugga را پپیشنهاد می کنیم.

مطالعه متن کامل
لیوانی که با گوشی هوشمند کنترل می‌شود می‌تواند قهوه را به مدت طولانی‌تری در دمای مناسب نگه‌دارد.

لیوانی که با گوشی هوشمند کنترل می‌شود می‌تواند قهوه را به مدت طولانی‌تری در دمای مناسب نگه‌دارد.

دمای مناسبِ قهوه ممکن است به سرعت از دست برود به ویژه اگر در طول صبح حواستان به کارهای روزمره‌ی دیگر مشغول شود. مؤسسه‌ی فناوری‌های Ember در کالیفرنیا، لیوان قهوه‌ای تولید کرده است که می‌تواند نوشیدنی شما را به مدتِ طولانی‌تری داغ نگه دارد. مصرف‌کنندگان می‌توانند از طریق برنامه‌ی سازگار با گوشی‌ هوشمند یا چرخاندنِ پایه‌ی لیوان، دمای نوشیدنی را تنظیم کنند.

مطالعه متن کامل
مطالعه ای به منظور دریافتن واکنش اکوسیستم های باستانی زمین در برابر 5 انقراض بزرگ

مطالعه ای به منظور دریافتن واکنش اکوسیستم های باستانی زمین در برابر 5 انقراض بزرگ

مدلسازی ماهرانه نشان می دهد ثبات اکوسیستم های باستانی وابسته به گونه های جانوری بوده که نقش مهم و گسترده ای را در شبکه غذایی به عهده داشته اند

مطالعه متن کامل
Snooz با استفاده از صدای سفید به ارتقاء خواب شما کمک می‌کند.

Snooz با استفاده از صدای سفید به ارتقاء خواب شما کمک می‌کند.

دستگاه‌های متعددی برای کمک به ارتقاء خواب تولید شده است اما Snooz به دنبال این است که اتاق خواب شما را تبدیل به بهترین مکانِ ممکن برای خوابیدن کند.

مطالعه متن کامل
اولین تست فورد فوکوس ST مدل 2015

اولین تست فورد فوکوس ST مدل 2015

فوکوس ST برای عرضه در بازار آمریکا آماده است.

مطالعه متن کامل