کوی دانش - kooy

بهترین قاب‌های عرضه‌شده برای گلکسی Note 5

بهترین قاب‌های عرضه‌شده برای گلکسی Note 5
02 شهریور
23:15 1394
خط تولیدِ فبلتِ گلکسی همچنان با قدرت به پیش می‌رود. Note 5 دارای صفحه نمایشی بسیار بزرگ و بسیاری از قابلیت‌های کاربردی فبلت است. علاوه بر این Note 5، یکی از بهترین طراحی‌ها را در بین گوشی‌های هوشمند دارد با این وجود انحناهای شیشه‌ای و لبه‌های فلزی آن در معرض خش‌دار شدن و ترک‌خوردن قرار دارند. این گوشی کمی شکننده است و در دست می‌لغزد بنابراین انتخابِ قابی برای محافظت از آن کاری ضروری به نظر می‌رسد. در اینجا بهترین قاب‌های گلکسی Note 5 که در دسترس هستند معرفی شده‌اند. خواه شما به دنبالِ قابی باشید که محافظی مات باشد خواه قابی بخواهید که قابلیت‌های بیشتری داشته باشد را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

قاب Incipio Octane Pure

قیمت: 30 دلار

 

این قاب، زیبا و باریک است و با پوشاندنِ کاملِ گلکسی Note 5، از آن محافظت می‌کند. پنل پشتی کاملاً شفاف است و از پلی‌کربناتِ تقریباً نشکن ساخته شده است که به طور کامل با گلکسی Note 5 تناسب دارد. در اطراف لبه‌ها نیز محافظِ  TPU قرار دارد که فشار ضربه را به خود جذب می‌کند. این قاب به رنگ‌های مختلف عرضه شده است و به راحتی می‌تواند از دکمه‌ی "کاربری آسان" برای بیشترین محافظت استفاده کرد. شکافِ مناسبی نیز برای دوربین و پورت‌ها در نظر گرفته شده است.

قابل دسترسی در Incipio

 

قاب Otterbox Commuter Series

قیمت 50 دلار

 

اگر به دنبال حفاظتی مناسب و معقول می‌گردید قابِ Commuter Series از Otterbox همیشه جزء بهترین‌ها بوده است. البته این قاب، یک گام از بهترین محافظان عقب‌تر است اما هنوز هم، ترکیبِ داخلی آن از جنسِ پوسته‌ی سختِ پلی‌کربنات و لاستیک است که فشار ضربه را پخش می‌کند. همچنین دارای محافظی است که به صورت کامل صفحه نمایش را می‌پوشاند. Note 5 شما در این قاب دیگر صدمه نمی‌بیند. اگر به دفعات، گوشی از دستتان می‌افتد، این قاب، ایده‌آلِ شماست. این قاب با رنگ‌های متنوعی در لایه‌ی بیرونی و داخلی عرضه شده است.

قابل دسترسی در Otterbox

 

قاب Speck Candyshell Grip

قیمت: 40 دلار

طراحیِ Candyshell Grip، بسیار چشم‌نواز است. جنس قاب، لاستیکی است و می‌توان آن را محکم در دست گرفت. این قاب دارای طراحی کلاسیک به همراه لایه‌ای سخت و منعطف است که فشار ضربه و سقوط را می‌گیرد. این قاب مطابق با استاندارد 810G طراحی شده است و لبه‌های برآمده‌ی آن از صفحه نمایش نیز محافظت می‌کنند. پوشش دکمه و شکاف‌ها نیز به خوبی عمل می‌کنند. این قاب به رنگ‌های متنوعی عرضه شده است. با اینکه بافتِ زبری دارد اما کاملاً می‌تواند از گوشی شما در برابر آسیب محافظت کند.

قابل دسترسی در Verizon Best Buy

 

قاب Olixar Leather Wallet

قیمت: 30 دلار

 

احتمال دارد این قاب  چرمی، مشکی و کلاسیک را با کیف پول اشتباه بگیرید. لایه‌ی داخلیِ قابِ Olixar، پلاستیکی، مشکی و محافظه‌کارانه است که Note 5 را محکم سر جای خود نگاه می‌دارد. چرمِ اصل با قفل مغناطیسی نیز روی آن را پوشانده است. لایه‌ی داخلی، سمت چپ، دارایِ جیب‌هایی برای قرار دادن کارت شناسایی و کارت‌های اعتباری است. جیبی نیز در پشتِ آن طراحی شده است که برای قرار دادن پول مناسب است. شکافی نیز برای دوربین تعبیه شده است و بدونِ جابه‌جایی قاب می‌توانید عکس بگیرید.

قابل دسترسی در Mobile Fun

 

قاب Body Glove Satin

قیمت: 25 دلار

قاب Body Glove Satin به شکلی منطقی، باریک است و با آلمینیومِ براق پرداخت شده است. کناره‌های قاب دارای مجموعه‌ای خطوط مورب هستند و شکاف‌های مناسبی برای دسترسی به دوربین، پورت‌ها و دکمه‌ها در آن تعبیه شده است. این قاب می‌تواند افتادن‌های گاه‌به‌گاه را تحمل کند و دارای قابلیتِ ضدِ میکروبی است. این قابلیت برای کسانی که هیچ‌وقت ژلِ شست‌و‌شوی دست خود را فراموش نمی‌کند بسیار ایده‌آل است. این قاب اخیراً به رنگ‌ها مشکی، صورتی و بنفش عرضه شده است.

قابل دسترسی در Body Glove

 

قاب Trident Aegis Pro

قیمت: 35 دلار

قابِ Trident، محافظِ مستحکمی است. این قاب بر اساس استانداردهای نظامیِ 801F ساخته شده است و محافظِ صفحه نمایش نیز دارد. فیلترِ گرد‌ و غبار نیز از صفحه نمایشِ Note 5 شما محافظت خواهد کرد. ترکیبِ معمولی از لایه‌ی منعطفِ داخلی (TPE) به همراهِ لایه‌ی بیرونیِ سخت از جنس پلی‌کربنات در این قاب به کار گرفته شده است. پشتِ قاب دارای بافتِ سوراخ‌داری است که علاوه بر اینکه یک نوع سبک است باعث می‌شود قاب به شکلی محکم در دست جا بگیرد. حلقه‌ای برای اتصال بند نیز روی قاب تعبیه شده است. اندازه‌ی قاب کاملاً بزرگ و حجیم است اما محافظ خوبی است. این قاب به رنگ‌های مشکی، آبی و صورتی عرضه شده است.

قابل دسترسی در Trident

 

قاب Urban Armor Gear Magma

قیمت: 40 دلار

ظاهرِ صنعتیِ لوازمِ UAG ممکن است خوشایند هر کسی نباشد. با این وجود این قاب بسیار قابل اعتماد است. لایه‌ی بیرونی دارای الگوی لانه‌ی زنبور است و اطرافِ آن، محافظ‌های صفحه نمایش و پدهای ضدِ لغزش قرار دارد. این پد‌ها بدین منظور طراحی شده است که Note 5 با هیچ سطحی به طور مستقیم در ارتباط نباشد. پوششِ بیش از اندازه بزرگِ دکمه، کنترلِ دکمه و کار با آن را آسان‌تر می‌کند. تبعیت از استانداردِ 810G، می‌تواند استحکامِ قاب را تضمین کند. نسخه‌ی شفافِ قاب به رنگ‌های خاکستری و قرمز عرضه شده است. شما می‌توانید نسخه‌ی فلزیِ آن که ظاهری متالیک دارد را نیز انتخاب کنید. این قاب دارای ظاهری دل‌پذیر و سنگین است اما وزنِ آن به سبکی پَر است.

قابل دسترسی در Amazon UAG

 

قاب Pure Gear Slim Shell

قیمت: 25 دلار

 

این قاب‌های باریک به منظورِ پایین نگاه‌داشتنِ مقطعِ عرضیِ گوشی طراحی شده‌اند. ترکیبی از لاستیکِ منعطف‌ و قاب مستحکمِ پلی‌کربنات در این قاب مورد استفاده قرار گرفته است که جذبِ ضربه‌ در آن را آسان می‌کند. این قاب با انحنا‌های Note 5 سازگار است و شکاف‌های آن کاملاً با محلِ پورت‌ها تطابق دارند. حفاظتِ عمومیِ همه‌جانبه‌ای در این قاب ارائه می‌شود. پوشش دکمه نیز معقول به نظر می‌رسد. این قاب به رنگ‌های مشکی و شفاف به همراهِ پوششِ مشکیِ ظریفی عرضه شده است که طراحیِ براقِ سامسونگ را تحت شعاع قرار نمی‌دهد.

قابل دسترسی در Pure Gear

 

قاب Rearth Ringke Slim

قیمت: 9 دلار

 

طراحیِ این قاب واقعاً باریک و محافظه‌کارانه است که فشار مالیِ چندانی نیز به شما نمی‌‌آورد. قابی با لایه‌ی بیرونی سخت که برای تمامِ پورت‌ها، دوربین و دکمه‌ها، شکافی در آن تعبیه شده است. قاب به گونه‌ای طراحی شده است که بیشتر از گوشه‌های گوشی محافظت می‌کند و لبه‌های آن نیز محافظِ صفحه نمایش خواهند بود. این قاب به رنگ‌های مشکی، طلایی، سفید و نعنایی عرضه شده است. نسخه‌ی کاملاً شفاف نیز در دسترس است. مطمئناً این قاب، محکم‌ترین قاب نیست اما می‌تواند گوشی را در برابر خراش‌ها و نور محافظت کند.

قابل دسترسی در Amazon Rearth

 

قاب Spigen Neo Hybrid Carbon

قیمت: 18 دلار

 

قابِ جدید Spigen، ظاهرِ جالبی دارد. لایه‌‌ی بیرونیِ TPU دارای بافتِ فیبرِ کربنِ قابل توجه‌ای است که با قاب پلی‌کربناتِ دکمه‌ی فلزی تطابق دارد. لایه‌ی درونی نیز از الگوی تارِ عنکبوت پیروی کرده است تا فشار ضربه را پراکنده کند. به طور کلی ظاهرِ قاب، آن را مستحکم نشان می‌دهد. شکاف‌ها به شکلی دقیق تعبیه شده‌اند و ضربه‌گیرِ قابلِ تعویضی برای اضافه کردنِ محافظ‌های بیشتر با قاب ترکیب می‌شود. ضربه‌گیر به رنگ‌های مختلفی عرضه شده است. حتی لایه‌ی داخلیِ TPU شفاف نیز در دسترس است.

قابل دسترسی در Amazon Spigen

کلمات کلیدی

اشتراک

درباره نویسنده

زهرا رضی یی

زهرا رضی یی

شما اولین نفری باشید که برای این خبر نظر میدهد
تصویر امنیتیعبارت در تصویر را وارد کنید


محققان راهی برای خودترمیمی کامپوزیتها در دمای بسیار پایین یافتند

محققان راهی برای خودترمیمی کامپوزیتها در دمای بسیار پایین یافتند

دانشمندان روشی را توسعه داده اند که توسط آن موادی که عموماً در صنایع هوایی و ماهواره ها استفاده می شوند می توانند به خودترمیمیِ شکستها و خش های خود در دمای زیر انجماد بپردازند. برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه باشید...

مطالعه متن کامل
راه حلی مؤثر و کم هزینه برای ذخیره انرژی خورشیدی

راه حلی مؤثر و کم هزینه برای ذخیره انرژی خورشیدی

چگونه می توان انرژی خورشیدی را برای استفاده در زمانی که تابش خورشید وجود ندارد ذخیره کرد؟ یک راه حل تبدیل انرژی خورشیدی به هیدروژن توسط الکترولیز آب است. این ایده به این صورت است که از الکتریسیته ای که توسط انرژی خورشیدی (پنلهای خورشیدی) بدست می آید برای تجزیه ملوکولهای آب به اکسیژن و هیدروژن استفاده شود. سپس هیدروژن خالص را می توان بعنوان منبع انرژی الکتریسیته ویا یک منبع سوختی استفاده کرد. اما دقیقاً همینجاست که موضوع پیچیده می شود. حتی با وجود فناوری های مختلفِ تولید هیدروژن و نتایج نوید بخش آزمایشگاهی، هنوز این روش بسیار ناپایدار و گران است و صرفاً برای استفاده های بزرگ تجاری دارای صرفه است. حال، رویکرد جدیدی توسط محققانِ سوئیسی عرضه شده است. برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه باشید...

مطالعه متن کامل
تولید سوخت از دی اکسید کربن

تولید سوخت از دی اکسید کربن

در مطالعه ای جدید که توسط دپارتمان انرژی آرگونه از لابراتوار ملی آمریکا و دانشگاه ایلینویز در شیکاگو انجام شد، محققان موفق به یافتن راهی شدند تا با کمک نور آفتاب، دی اکسید کربن را به یک منبع قابل استفاده انرژی تبدیل کنند. برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
قهوه جوشی با قابلیت کشت قارچ

قهوه جوشی با قابلیت کشت قارچ

اگر از زمره عاشقان قهوه هستید و در عین حال قارچ هم از چاشنی های همیشگی غذاهای شماست احتمالاً از همین الان تصمیم قطعی برای خرید این دستگاه را خواهید گرفت. این دستگاه جالب توسط آدریان پرز طراح بارسایی طراحی و تولید شده است. دستگاه های قهوه جوش صرفاً دو دهم درصد از قهوه را تبدیل به نوشیدنی می کنند و مابقی بصورت تفاله دور ریخته می شود. گرچه استفاده از تفاله قهوه بعنوان بستری برای پرورش قارچ موضوع جدیدی نیست ولی در پشت دستگاهی که در ادامه بررسی می کنیم تفکر خلاقانه ای وجود دارد. برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
پیشرفت تکنولوژی پهپادها

پیشرفت تکنولوژی پهپادها

پهپادها بزودی قادر خواهند بود همانند یک پرنده ویا یک حشره بالدار تصاویر محیط را دریافت کرده، پردازش نمایند و بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی، رادار وحتی هدایت GPS ماهواره ای راه خود را بیابند. برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
مدل جدید مرسدس بنز  CLA با حد اکثر سرعت 215 کیلومتر در ساعت

مدل جدید مرسدس بنز CLA با حد اکثر سرعت 215 کیلومتر در ساعت

مرسدس بنزی در اندازه های اسپرت که با وجود ارتفاع کم آن نسبت به مدل های قبلی، جای بیشتری برای سرنشینان دارد. سقف آن مانند مدل کوپه است که در امتداد ماشین تا پشت با شیبی ملایم کشیده شده است. طرح این سقف از خصوصیات شناسنامه ای این ماشین است که ارتفاع خوبی برای راحتی سرنشینان به وجود آورده است. هدف اصلی این طرح ارائه حسی ناب از زیبایی و تجمل مدرن است. دنباله کشیده این مدل (قسمت عقب اتومبیل) گنجایشی معادل 1345 لیتر را دارد که با توجه به ظاهر اسپرت آن بسیار عالیست و این ماشین را از نظر سبک و کارایی بی نظیر کرده است.

مطالعه متن کامل
تکنولوژی های خارق العاده ای که هنوز به بازار نیامده اند

تکنولوژی های خارق العاده ای که هنوز به بازار نیامده اند

در این خبر برخی فناوریهای تازه را که هنوز در مراحل پیش تولید ویا تولید قرار دارند مرور می کنیم. فناوریهایی از قبیل: توربین های بادی بدون پره، درام معلق دیجیتالی، بطری آب هوشمند و مواردی دیگر. پس با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
 تله ساخته شده از تایر بازیافتی، هفت بار موثرتر از نمونه های سنتی پشه گیر

تله ساخته شده از تایر بازیافتی، هفت بار موثرتر از نمونه های سنتی پشه گیر

استفاده از مواد بازیافتی، تنها برای محیط زیست خوب نیست. بلکه برخی از اوقات بهترین روش برای انجام یک کار هم هست. در مورد تله پشه ای اوویلانتا که با استفاده از تایرهای قدیمی ساخته شده و در گواتمالا تست شده اند هم همین موضوع صدق می کند.

مطالعه متن کامل
آخرین دوره عصریخبندان مریخ، 400 هزار سال پیش بوده است

آخرین دوره عصریخبندان مریخ، 400 هزار سال پیش بوده است

درحالیکه دانشمندان از مدت ها پیش تاکنون اعتقاد داشتند که سیاره مریخ چند دوره عصر یخبندان را از سر گذرانده است ، اما اندازه گیری های فیزیکیِ کمی برای تایید این تئوری انجام شد. حال در ژورنال ساینس اولین نقشه از رسوبات یخی مریخ منتشر شده است که گذشته یخی این سیاره را تایید می کند.

مطالعه متن کامل
اولین اگزواسکلت مخصوص کودکان جهت آتروفی عضلانی نخاعی

اولین اگزواسکلت مخصوص کودکان جهت آتروفی عضلانی نخاعی

محققان اولین اگزواسکلت مخصوص کودکان را که هدف از طراحیش کمک به کودکان مبتلا به آتروفی عضلانی نخاعی (نوعی بیماری تحلیل برنده) می باشد، معرفی کرده اند. وسیله یاد شده که 12 کیلو وزن دارد از آلومینیوم و تیتانیوم ساخته شده و هدف از طراحی آن کمک به راه رفتن گروه خاصی از بیماران می باشد که در برخی از موارد تجربه «راه رفتن» برای اولین بار در آنها دیده می شود.

مطالعه متن کامل