کوی دانش - kooy

10 مشکل آزار دهنده در Galaxy S6 سامسونگ و نحوه غلبه بر آن ها

10 مشکل آزار دهنده در Galaxy S6 سامسونگ و نحوه غلبه بر آن ها
04 تیر
23:15 1394
گوشی هوشمند Galaxy S6 بسیار زیبا بوده و همگان به راحتی عاشق آن می شوند. طراحی سامسونگ در این گوشی بهبود یافته و قدرت ویژه ای در این گوشی نهفته می باشد و همچنین خصوصیات آن شگفت انگیز است. ولی با این همه هنوز هم امکان وجود مشکل در این گوشی وجود دارد. ما بازخوردهای کاربران را جمع آوری کرده، شکایات را بررسی کرده و راه حل هایی برای مشکلات Galaxy S6 یافته ایم. در زیر به بررسی این مشکلات و نحوه غلبه بر آن ها می پردازیم.

1- تازه سازی (Referesh) و ری استارت شدن برنامه ها

صحبت های زیادی در رابطه با مدیریت حافظه ضعیف Galaxy S6 وجود دارد. بسیاری از افراد از تازه سازی برنامه ها در همگام بازگشت به آن ها یا بسته شدن برنامه ها توسط خود آن ناراحت و عصبانی هستند، این در حالیست که دستگاه هنوز دارای رم خالی می باشد. گوشی S6 دارای 3 گیگابایت رم است و شما می توانید به وسیله Smart Manager و کلیک بر روی قسمت RAM، تصویری از مواردی که در حال استفاده از رم هستند را ببینید. دلیل به وجود آمدن این مشکل هنوز نامشخص است، ولی می توانید موارد زیر را بررسی کنید.

راه کارها:

◄ هر برنامه ای که از آن استفاده نمی کنید را حذف نمایید.

◄ برنامه های Facebook و Facebook Manager میزان نامشخصی از رم را تسخیر می کنند. اگر می توانید بدون آن ها زندگی کنید، پس بهتر هست آن ها را حذف نمایید.

◄ از برنامه لانچر دیگری استفاده کنید. رابط کاربری TouchWiz نسبت به قبل بهتر شده، ولی هنوز هم می تواند سخت گیر باشد. لانچرهای Google Now یا Nova ممکن است بهتر باشند.

راه حل بالقوه:

◄ این مشکل یک نوع باگِ نرم افزاری است. سامسونگ بروزرسانی هایی برای برطرف سازی چنین مشکلاتی عرضه خواهد کرد، پس همیشه در منوی Settings > About device > Software update > Update now به دنبال بروزرسانی های جدید باشید.


2- طول عمر ضعیف باتری

باتری 2550 میلی آمپری Galaxy S6 از قویترین باتری های بازار نیست و تعدادی از کاربران با عملکرد ضعیف باتری به مشکل بر خورده اند. شارژ این گوشی سریع است، ولی تمام شدن آن نیز سریع می باشد و بسیاری از افراد قادر به حفظ این شارژ در یک روز نیستند. در حقیقت نبود باتری قابل تعویض این مشکل را برای بسیاری از افراد بزرگتر کرده است.

راه کارها:

◄ خصوصیاتی که از آن ها استفاده نمی کنید را خاموش نمایید و روشنایی صفحه را تا حدی که دیدن آن سخت نباشید کاهش دهید.

◄ به نظر می رسد که Background Syncing دلیل مصرف باتری باشد. آیا شما به تمام این جفت سازی ها نیاز دارید؟ منوی Settings > Accounts را بررسی کنید و هر موردی که نیاز به جفت شدن ندارد را خاموش کنید. به یاد داشته باشید که این موارد بعد از روشن شدن مجدد، دوباره می توانند جفت شوند.

◄ برخی افراد با خاموش کردن VoLTE یا Wi-Fi Calling به بهبودهایی دست یافته اند. این قابلیت ها بسته به اپراتور شما در S6 فعال هستند و می توانید آن ها را بررسی کنید.

◄ به منوی Settings > Wi-Fi > More رفته و Smart Nerwork Switch را خاموش کنید.

◄ به منوی Settings > Wi-Fi > More > Advanced رفته و Always Allow Scanning را خاموش کنید.

◄ برخی افراد گزارش داده اند که اتصال به روتر Wi-Fi با فرکانس 2.4 گیگاهرتز به جای 5 گیگاهرتز مصرف باتری را کاهش می دهد. این اتصال سریع نخواهد بود ولی ارزش بررسی کردن را دارد.

◄ به منوی Settings > Battery رفته و حالت Power saving mode را خواهید یافت که می تواند عمر باتری را بسیار افزایش دهد. با این حال، هزینه هایی مانند کاهش روشنایی تصویر، نبود ویبره و عملکرد ضعیف وجود دارد. حالت Ultra Power saving mode فقط مناسب مواقع ضروری است، زیرا عملکرد S6 را بسیار محدود می کند.

◄ شما می توانید یک شارژر باتری قابل حمل و یا پاور بانک تهیه نمایید.

راه حل های بالقوه:

◄ به منوی Settings > Battery رفته و Battery usage را بررسی کنید. شما می توانید برنامه ای که برق زیادی مصرف می کند را بیابید و آن را جایگزین نمایید. همچنین می توانید مصرف آن ها را به وسیله خاموش کردن اعلان ها کاهش دهید.

◄ به منوی Settings > Application manager رفته و به تب All بروید. هر برنامه ای که از آن استفاده نمی کنید را پاک کرده یا متوقف نمایید.

◄ شما می توانید کَش پارتیشن خود را پاک کنید. این کار در برخی موارد مفید بوده و ضرری هم ندارد. گوشی S6 خود را خاموش کنید، دکمه های پاور، افزایش صدا و Home را با یکدیگر بفشارید. منوی بازیابی را خواهید دید و می توانید با استفاده از دکمه های صدا wipe cash partition را انتخاب کنید و سپس دکمه پاور را بفشارید. وقتی این کار تمام شد، reboot system را انتخاب کرده و دکمه پاور را مجددا بفشارید.


3- سرعت کم، عدم اتصال یا قطعی Wi-Fi

بسیاری از مردم در هنگام خرید گوشی جدید با Wi-Fi به مشکل می خورند و Galaxy S6 هم از این قضیه مستثنا نیست. دلایل بالقوه زیادی برای ایجاد مشکل در Wi-Fi وجود دارد. شما ممکن است دریابید که اتصال کند است، متصل نمی شود یا بصورت تصادفی قطع می شود.

راه حل های بالقوه:

◄ گوشی و مودم خود را خاموش و روشن کنید. این کار اغلب جواب می دهد ولی به ندرت مشکل را بصورت دائم برطرف می سازد.

◄ به منوی Settings > Wi-Fi رفته، بر روی مودم مورد نظر خود یک کلیک طولانی کنید، سپس بر روی Forget network کلیک کنید و از نوع اتصال را برقرار نمایید.

◄ اگر بر روی فرکانس 5 گیگاهرتز متصل می شوید و گزینه 2.4 گیگاهرتز نیز وجود دارد، بین آن ها سویچ کنید تا شاید تفاوتی ایجاد شود.

◄ از برنامه های رایگانی مانند Wifi Analyzer استفاده کنید تا مطمئن شوید که کانال شما مشغول نمی باشد. اگر دریافتید که از کانال مشغولی استفاده می کنید، پس آن را تغییر دهید. این کار می تواند تفاوت عظیمی ایجاد نماید.

◄ بررسی کنید که MAC filter بر روی مودم خاموش باشد یا مک آدرس Galaxy S6 خود را در آن اضافه نمایید. شما می توانید مک آدرس خود را در منوی Settings > Wi-Fi > More > Advanced بیابید.

◄ مطمئن شوید که Keep Wi-Fi on during sleep بر روی Always قرار گرفته باشد. شما می توانید آن را در منوی Settings > Wi-Fi > More > Advanced بیابید.

◄ مطمئن شوید که سفت افزار مودم شما بروزرسانی شده باشد.


4- ضعف در آنتن دهی

تعداد کمی از دارندگان Galaxy S6 در رابطه با ضعف آنتن دهی شکایت داشته اند. به نظر می رسد که این مشکل در برخی اپراتورها وجود دارد.

راه حل های بالقوه:

◄ اگر از اپراتورهای Sprint یا Verizon استفاده می کنید، به منوی Settings > Mobile networks > Network mode و بر روی CDMA/LTE سویچ کنید.

◄ برای برخی کاربران اپراتور Sprint سوئیچ بر روی CDMA only اتصال بهتر، سریعتر و پایداری به همراه داشته تا LTE. ممکن است این مشکل به دلیل بروزرسانی آنتن محلی شما باشد. اگر چنین مشکلی وجود داشت، بهتر است از اپراتور شکایت کنید.


5- دقیق نبودن GPS

بیشتر افراد دریافته اند که GPS گوشی Galaxy S6 عالی است ولی برخی دیگر با دریافت مکان دقیق مشکل داشته اند. گزارشاتی مبنی بر این وجود دارد که GPS قادر به قفل کردن در محل دقیق نیست و برنامه های سلامتی که از آن استفاده می کنند اطلاعات عجیبی تولید می نمایند. به منوی Settings > Location رفته، مطمئن شوید که روشن باشد و آن را بر روی High accuracy قرار دهید.

راه حل های بالقوه:

◄ اگر حالت Power saving mode شما روشن است، با رفتن به منوی Settings > Battery آن را خاموش کنید. حالا گوشی خود را خاموش و روشن نمایید.

◄ به وسیله منوی Settings > Application manager وارد هر برنامه ای که به وسیله آن از GPS استفاده می کنید شوید و بر روی Clear cach کلیک کنید.

◄ برای تشخیص دقیق نقص از برنامه رایگان GPS Test را نصب کنید. نتایج را با گوشی دیگری که از همین برنامه استفاده می کند مقایسه نمایید. اگر ماهواره مشابهی را انتخاب نمی کند، پس ممکن است نقص سخت افزاری باشد. پس گوشی را به نمایندگی ببرید.

◄ شما می توانید بازگشت به تنظیمات کارخانه را نیز تست کنید. ابتدا از همه چیز پشتیبان بگیرد و به منوی Settings > Backup & reset > Reset device > Erase everything بروید. از این پس مراقب برنامه های که نصب می کنید باشید.


6- روشن نشدن Galaxy S6

برخی افراد دچار مشکلی شده اند که در آن Galaxy S6 آن ها روشن نمی شود. شوکه نشوید، راه ساده ای وجود دارد.

راه حل های بالقوه:

◄ دکمه پاور را برای ده ثانیه نگاه دارید و باید روشن شدن S6 را ببینید.

◄ گوشی را به وسیله شارژ و کابل اصلی آن به برق بزنید و آن را برای حداقل نیم ساعت به حال خود رها کنید، سپس دکمه پاور را برای ده ثانیه نگاه دارید.

◄ با نگاه داشتن دکمه های پاور، home و افزایش صدا به منوی recovery بروید. به وسیله دکمه های صدا Reboot system now را انتخاب کنید.

◄ اگر هنوز هم قادر به روشن کردن گوشی خود نیستید پس آن را به نمایندگی ببرید.


7- روشن بودن دائمی فلاش

تعداد کمی از دارندگان Galaxy S6 گزارش داده اند که به نظر میرسد فلاش LED گوشی آن ها به طور دائم روشن مانده است. فلاش به صورت پر نور روشن نیست و در محیط تاریک می تواند روشن بودن آن را تشخیص داد. مشکل اصلی این حالت مصرف باتری است.

راه حل:

◄ سامسونگ از این مشکل آگاه بوده و بر روی راه حلی کار کرده که در بروزرسانی هایی به دست شما خواهد رسید. شما می توانید برای دریافت بروزرسانی ها به منوی Settings > About device > Software updates بروید. راه حل دیگری برای غلبه بر این مشکل وجود ندارد.


8- عدم کارکرد حسگر اثرانگشت

گزارش های متعددی در رابطه با عدم کارکرد حسگر اثرانگشت Galaxy S6 وجود دارد. دارندگان زیادی گزارش داده اند که حسگر، اثرانگشت آن ها را تشخیص نمی دهد، در صورتی که قبلا به خوبی کار می کرده است و آن ها نمی توانند به گوشی دسترسی داشته باشند. اگر نمی توانید رمزِ عبور پشتیبان خود را به یاد بیاورید، راه های دیگری برای دسترسی به گوشی وجود دارد.

راه کارها:

◄ بعد از اینکه چند بار موفق به شناسایی نشد، باید گزینه ورود به وسیله حساب گوگل خود را دریافت کنید. ظاهرا، اگر 2-step Verification را روشن کرده باشید، این روش کار نخواهد کرد. شما باید حساب گوگل خود را در دستگاه دیگری باز کنید و این مورد را خاموش نمایید. شما این گزینه را در My Account > Sign-in & security خواهید یافت. به محض خاموش شدن، جزئیات S6 خود را وارد کنید و قادر به آنلاک گوشی خود خواهید بود.

◄ اگر وارد شدید و جزئیات را به یاد آورید، به سایت Find My Mobile سامسونگ بروید. شما می توانید از ویژگی Unlock my screen برای بازکردن گوشی استفاده کنید.

◄ شما می توانید S6 خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید، ولی این کار تمام اطلاعات موجود در گوشی شما را پاک خواهد کرد. اگر مایل به انجام این کار هستید، پس گوشی خود را خاموش کنید. حالا دکمه های پاور، Home و افزایش صدا را با یکدیگر فشار داده و نگاه دارید تا آرم اندروید نمایان شود. با استفاده از دکمه صدا wipe data/factory reset را انتخاب کرده و دکمه پاور را بفشارید. بعد از اتمام reboot system now را انتخاب نمایید.

راه حل های بالقوه:

◄ قبل از امتحان کردن راه کارها، گوشی خود را ری استارت کرده و حسگر را مجددا تست نمایید.

◄ اسکنر را با یک پارچه تمیز کنید.

◄ حسگر را یکبار محکم و بار دیگر به آرامی لمس کنید.

◄ اگر حسگر را بدون قاب تنظیم کرده اید و با قاب مایل به استفاده از آن هستید، پس این کار می تواند بر روی آن تاثیر گذار باشد. قاب را برداشته و مجددا تست نمایید.

◄ اگر موفق به ورود شدید، به منوی Settings > Lock screen and security > Fingerprints رفته و اثرانگشت جدیدی اضافه کنید و قدیمی را پاک نمایید. انگشت خود را برای به زوایای مختلف بچرخانید و از هر چهار اسلات برای افزایش شانس کارکرد حسگر استفاده کنید.


9- حساسیت صفحه

تعدادی از افراد با حساسیت صفحه نمایش Galaxy S6 به مشکل خورده اند. بیشتر افراد دریافته اند که این صفحه نمایش همیشه به لمس ها پاسخ نداده و به طور تصادفی به آن ها پاسخ می دهد. تعدادی کمی نیز دریافته اند که نواحی خاصی از صفحه نسبت به باقی بدتر هستند. شما می توانید این کار را با شماره گیری *#0*# تست کنید.

راه حل های بالقوه:

◄ گوشی خود را خاموش و روشن کنید.

◄ اگر از قاب یا محافظ صفحه استفاده می کنید آن را در آورده و مجددا تست نمایید.

◄ شما می توانید با رفتن به حالت safe mode عدم ایجاد این مشکل به وسیله برنامه ای خاص را بررسی کنید. دکمه پاور را فشرده و نگاه دارید. به محض روشن شدن صفحه، دکمه پاور را رها کرده و دکمه کاهش صدا را فشرده و نگاه دارید. باید در گوشی پایین سمت چپ نوشته safe mode را ببینید. شما می توانید برای خارج شدن از safe mode گوشی را مجددا راه اندازی نمایید. اگر در safe mode مشکلی نبود، پس برنامه ای که نصب کرده اید دلیل مشکل است. شما می توانید برنامه ها را حذف کرد و مجددا یک به یک نصب و بررسی کنید. همچنین می توانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه باز گردانید.

◄ اگر موارد بالا مشکل را حل نکرد، گوشی را به نمایندگی ببرید.


10- ماندگاری پاپ آپ ها

شکایتی مبنی بر ماندگاری پاپ آپ های مربوط به شرایط و ضوابط ویژگی های پیشرفته، نمایش به اشتراک گذاری و به اشتراک گذاری ساده وجود دارد. مشکل این است که اگر شرایط را رد بکنید، مجددا نمایش داده می شوند.

راه حل های بالقوه:

◄ اگر بر روی Agree کلیک کنید پاپ آپ پنهان می شود، ولی این بدان معناست که شما با ضوابط و شرایط موافق بوده اید. شما می توانید Profile sharing و Simple sharing را در برنامه Contacts خاموش کنید.

◄ شما می توانید از پذیرش ضوابط سرباز بزنید، بدین صورت که به برنامه Contact رفته، بر روی نام موجود در My profile کلیک کرده، سپس بر روی Profile sharing > Registered information کلیک کنید. بر روی More در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و Deregister phone number را انتخاب کنید.

◄ برخی افراد با بازگردانی گوشی خود به تنظیمات کارخانه موفق به حل این مشکل شده اند.

مشکلات Galaxy S6 سامسونگ و راه حل های موجود برای آن ها به صورت کامل در این خبر آورده شد. در آینده مشکلات و راه حل های جدیدی را به این لیست اضافه خواهیم نمود.

درباره نویسنده

سید احسان نبوی

سید احسان نبوی

دانشجوی کارشناسی ارشد نرم‏‌افزار

لاین: Ehsan.Nabavi

 1. علی
  علی 27 تیر, 15:19

  """""""""""""""""""""""""""""فرمول معجزه آسا در حل مشکل روش نشدن گوشیتون""""""""""""""""""""""""""""""""": دوستان اگر گلکسی اس 6 شما یکهو خاموش شد و هر کار کردین دیگه روشن نشد و دیگه ازش نا امید شدین اصلا نگران نباشید... کافیه 4 تا دکمه گوشی(پاور، هوم، کم کردن صدا، زیاد کردن صدا) رو همزمان با هم 10 ثانیه فشار بدید. من گوشیم یکهو خاموش شد و فکر کردم سوخت چون هر کاری میکردم هیچ عکس العملی نشون نمیداد... تو سایت های ایرانی هم توصیه خاصی پیدا نکردم! رفتم فروم های خارجی که این فرمول رو به عنوان فرمول معجزه آسا برای هر دردی تو اس 6 پیشنهاد داده بودند! خودم با نا امیدی انجامش دادم! ولی دیدم درست شد و مث روز اولش شروع به کار کرد. موفق باشید

 2. ارزو
  ارزو 05 مرداد, 17:11

  سلام.من گوشی galaxy s 6 امروز یهو خاموش شد و دیگه روشن نشد.این 4 تا دکمه رو هم زدم روشن شده و در حال downloading هست.حالا باید چه کار کنم؟ با تشکر

 3. یاسین
  یاسین 05 مرداد, 18:28

  دوستان گوشی s6 من امروز خاموش شد و فقط چراغ سبز بالا هی خاموش روشن میشه هرکاری میکنم درست نمیشه توروخدا کمک کنید

 4. سارا
  سارا 16 مرداد, 15:52

  سلام گلکسی من امروز صبح خاموش شد دیگه روشن نشد این 4 تا دکمه رو هم فشار دادم باز روشن نشد چیکار باید بکنم یعنی کلا سوخت؟؟؟؟؟

 5. شیرین
  شیرین 31 مرداد, 11:06

  دوستان کلید power و کلید کم کردن صدا رو با هم 8 ثانیه نگه دارید ، درست میشه

 6. مسعود
  مسعود 31 مرداد, 13:07

  سلام فقط اول یک ربع به شارژبا شارژ اصلی و کلید پاور و کلید کم کردن صدا تا 10 ثانیه نگه دارید.

 7. رضا
  رضا 16 شهریور, 17:15

  بچه ها من دو هفتس s6 خریدم. همه چیزش خوبه فقط و فقط و فقط تنها مشکلش باتری ضعیفشه. صدامو هم نمی تونم در بیارم. من موقعی که خریدم خودشون بهم یه پاور بانک سامسونگ اشانتیون دادن ولی بازم فایده نداره. هی باید یه خورده استفاده کنم بعد دوباره بزنم شارژ. اگر ببرم نمایندگی میتونه یه باتری قوی تر بندازه؟ کسی راه حلی نداره؟

 8. عرفان
  عرفان 29 شهریور, 10:35

  از راه حل اق علی بسیار متشکرم. من امروز صبح یه لحظه گذاشتم روی میز بعد رفتم یه لیوان اب خوردم برگشتم دیدم گوشیم خاموشه روشن هم نمیشه. به شارژر وصل کردم اتفاقی نیافتاد. دکمه پاور>هوم>کم کردن صدا رو هم نگه داشتم باز هم اتفاقی نیافتاد. ولی از راه حل اقا علی روشن شد. بازم خیلی ممنون راه حل معجزه اساتون.

 9. آریان
  آریان 13 مهر, 11:48

  علی جان مرسی ، راه حلت عالی بود ، مشکلمونو حل کردی

 10. میثم
  میثم 04 آبان, 00:10

  سلام گوشیه من اس 6 هستش چند وقته که خود بخود دکمه بک یا همون برگشت رو به طور مرتب خودش میزنه و تکرار میکنه تند تند بک میزنه واسه خودش مشکلش چیه؟

 11. mahdi
  mahdi 08 آبان, 11:04

  سلام گوشی s6 من مدتی هست که وقتی که وارد دوربینش میشم به شدت میلرزه تو رو خدا کمک کنید ببینم دلیلش چیه

 12. محمد
  محمد 05 آذر, 01:57

  با سلام و تشکر فراوان از علی آقا برای راه حل مشکل خاموش شدن گوشی . دمتون گرم موفق باشید خیلی مفید بود

 13. مصطفی
  مصطفی 05 آذر, 04:34

  من سه هفته ای هست خریدم خیلی عالی بود تا امروز که انتن ایرانسلش رفت همراه اول هم به زور انتن میده تو رو خدا اگه کسی میدونه راه حلش چیه کمکم کنه

 14. ندا
  ندا 10 آذر, 20:38

  سلام.دوستان گوشی من s6 هست.دادم ریکاوری کنن یهویی خاموش شد بعد از چند روز تونستن روشنش کنن ولی الان سیم کارتو اصلا نمیخونه یعنی خرابه؟کسی راه حل بلد نیست لطفا؟

 15. طالب
  طالب 13 آذر, 20:44

  سلام..من گوشی مشکل ارتباط با شبکه داره..اپدیتشم کردم اما بازم میگه فقط تماس های اضطراری....سیم کارتم میمونه مشکل انو نداری. ....ممنون میشم آگه جوابمو بدین

 16. سجاد
  سجاد 15 آذر, 11:23

  سلام دوستان گوشی من s6+ اج هستش.امروز یعدفه خود به خود خاموش روشن شد کسی میدونه مشکل از چیه

 17. سمیرا
  سمیرا 18 آذر, 09:40

  سلام. دوستان مشکل گوشی S6 من اینکه بارها شده با اینکه شب شارژ 30-35 درصد داشته صبح دیدم خودش خاموش شده. از این زود شارژ خالی شدن نگرانم و نمیدونم چطوری مشکل حل میشه؟ میشه منو راهنمایی کنید لطفاً

 18. محمد
  محمد 20 آذر, 21:38

  سلام دوستان ، من مدت 35 روز این گوشی رو داشتم ، به خاطر لرزش بیش از حد موقع روشن کردن دوربین فروختمش ، هرجا بردمش گفتن ایراد اساسی داره ، سخت افزاریه ، فوکوس نمیکرد روی تصاویر و میلرزید . واقعآ ستمه 1/810/000 تومن پول بدی به این زودی خراب بشه . البته باتریش هم اصلآ خوب نبود ، هر شب باید می زدمش به برق تا شارژ بشه . چند تا ایراد دیگه هم داره به نظرم . با رابط کاربریش حال نکردم ، مدلش شبیه و البته کپی آیفون 6 اپله ، وقتی توی شارژه و هدفونت رو بهش وصل کردی سخت میشه دست گرفتنش . کارت حافظه هم که نداره ، چون فضایی که در اختیارتون میذاره خیلی کمتر از 32 گیگا بایته . مزیتش فقط اینه کیفیت عکساش حرف نداره .

 19. hossein
  hossein 22 آذر, 00:06

  سلام من گاهی اوقات گوشیم خود کار خاموش میشه بعد صفحه میاد که گوشی داریم روشن میکنیم میزنه سامسونگ دوباره به حالت اول بر میگرده گوش به کار می افته مخصوصا زمانی که میرم تلگرام خیلی خاموش روشن میشه شارژ زود تموم میکنه چه کار کنم s6 edge

 20. khatereh
  khatereh 30 آذر, 16:35

  سلام گلکسی s6من نوتیفیکیشن میادکهthe dock is conectedمیزنم توشارژ هم شارژنمیشه توروخدابگین چیکارکنم

 21. Mobin
  Mobin 02 دی, 19:55

  سلام دوستان من مشکل مخاطبین دارم موقعی که این گوشی s6 رو گرفتم مخاطبینم رو از گوشی قبلی به وسیله نرم افزار Moborobo بکاپ گرفتم ولی داخل گوشی s6 مخاطبین فارسی به صورت علامت سوال می یاد نمیدونید باید چه کار کنم

 22. Mobin
  Mobin 03 دی, 19:11

  سلام دوستان من مشکل مخاطبین دارم موقعی که این گوشی s6 رو گرفتم مخاطبینم رو از گوشی قبلی به وسیله نرم افزار Moborobo بکاپ گرفتم ولی داخل گوشی s6 مخاطبین فارسی به صورت علامت سوال می یاد نمیدونید باید چه کار کنم

 23. مونا
  مونا 05 دی, 03:56

  سلام دوستان گوشی من توی ریستارت مونده بالا نمیاد،دکمه های پایین و هموم و پاور رو گرفتم حالا دانلودینگه ، باید چه کار کنم؟؟؟

 24. نگار
  نگار 07 دی, 19:36

  با سلام دوستان گوشی من گلکسی s6هستش میشه یکی راهنمایی کنه و بگه برنامه hide این گوشی کجا هستش من خیلی گشتم ولی نتونستم پیداش کنم لطفا کمک کنید خیلی ضروریه

 25. امیر
  امیر 09 دی, 18:01

  سلام دوستان گوشی سامسونگ گلکسی s6 من دوتا مشکل داره که اعصابمو خراب کرده تو رو خدا راهنمایی کنید 1-اسپیکرش بعضی وقتا کار میکنه بعضی وقتا اصلا یعنی گاهی صدای منو انتقال میده یا اصلا نمیده ولی من صدای طرفو دارم2- جدیدا با فست شارژر فابریکش که شارژش میکنم یهو قطع میکنه که کلن منو بهم ریخته تور رو خدا راهنماییم کنید

تصویر امنیتیعبارت در تصویر را وارد کنید


رباتی نرم با انرژی نوری و کنترل لیزری

رباتی نرم با انرژی نوری و کنترل لیزری

برای دهه ها، دانشمندان سعی داشتند رباتی بسازند که بتواند براحتی از حالتهای مختلفِ حرکتی در طبیعت تقلید کند ولی قریب به اتفاق رباتهای ساخته شده از یک اسکلت سخت بهره می گرفتند و توسط محرکهای الکتریکی ویا پنوماتیکی نیروی حرکتی خود را تامین می کردند. موضوع ساخت رباتی با بدنی نرم، همانند کرمهای کوچک ویا «کرم صدپا» برای مهندسان به یک چالش تبدیل شده بود و چالش بزرگتر آن بود که می بایست این ربات را در اندازه ای بسیار کوچک می ساختند. به تمامی موضوعات فوق، مدیریت موضوعاتی مثل کنترل از راه دور ویا مولدهای نیرو را نیز اضافه کنید. محققان دانشکده فیزیک از دانشگاه ورشو مشکلات فوق را حل کردند و رباتی ساختند که شبیه لارو کرم صدپا می باشد که کمتر از یک بند انگشت طول بدنش است. برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه باشید...

مطالعه متن کامل
اسپیکر بلوتوثیِ جدید Photive

اسپیکر بلوتوثیِ جدید Photive

امروزه روز مردم بیشتر با موبایل به موسیقی گوش فرا می دهند و صد البته دسترسی به حجم عظیمی از انواع موسیقی از طریق گوشی های هوشمند، ساده تر هم شده است. در این میان تقاضا برای اسپیکرهای بلوتوث بالاتر هم رفته است بطوریکه فناوری های جالبی در این زمینه وارد بازار شده است. از پخش کننده صدای 360 درجه تا اسپیکر ضدآب مخصوص استخرها و سواحل. برای بررسی یکی از بهترینهای بلوتوث با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
10 مشکل شایع در Galaxy S7 و راه های برطرف کردن آنها

10 مشکل شایع در Galaxy S7 و راه های برطرف کردن آنها

پرچمدار این روزهای سامسونگ نسبت به مدل قبلی فقط کمی زیباتر است ولی در بسیاری موارد ارتقاهای خوبی یافته است. گلکسی S7 سریع، پرقدرت و ضدآب است ولی مثل تمامی گوشیهای همراه بدون مشکل نیست. ما فرومها، پیامها و بطور کلی رسمی ترین سایت ها را برای پیدا کردن مشکلات و راه حلهای آنها مرور کردیم و در ادامه ده مشکل شایع که توسط کاربران این گوشی گزارش شده است را به همراه راه حل آن برای شما آورده ایم. با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
آینده آموزش و عملیات نظامی با stenode

آینده آموزش و عملیات نظامی با stenode

خلبانان نظامی ارتباط نزدیک و «درگیرانه ای» با سیستم ها و تجهیزاتِ پرنده ای که با آن پرواز می کنند را تجربه می کنند. حالا گروهی از محققان در استرالیا تصمیم دارند بر روی این موضوع تاثیر بگذارند. در چهار سال گذشته، یک تیم از متخصصین مغز و اعصاب و مهندسین علوم مختلف از دانشگاه ملبورن، همراه با جراحان بیمارستان رویال ملبورن، یک رابط مغزی/ماشینیِ پیشرفته (قطعه ای الکتریکی برای جایگذاری در سر خلبان) را توسعه داده اند که از قابلیتهایی همچون نصب آسان و ماندگاری طولانی درون جمجمه برخوردار است. درنهایت، آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته آمریکا (دارپا) که تامین کننده هزینه این پروژه نیز می باشد، امیدوار است که با ورود این فناوری به کاکپیت، کنترل همه ابزارها حتی صندلی هواپیما را توسط مغز خلبان انجام دهد.

مطالعه متن کامل
رباتی که می تواند اشیای بلعیده شده توسط کودکان را بیرون بیاورد

رباتی که می تواند اشیای بلعیده شده توسط کودکان را بیرون بیاورد

این ربات را می توان مثل قرصی بلعید تا اشیائی را که به اشتباه بلعید شده اند را از معده خارج نمود.

مطالعه متن کامل
آموزش برطرف سازی مشکلات Google Play Games

آموزش برطرف سازی مشکلات Google Play Games

بسیاری از کاربران در فروم ها و در بررسی‌های Play Store، با Google Play مشکل داشته‌اند. در این خبر آموزشی جهت برطرف سازی این مشکلات به شما خوانندگان عزیز ارائه خواهیم کرد.

مطالعه متن کامل
نکات تندرستی: بعد از آسیب به زانوها آنها را ورزش دهید

نکات تندرستی: بعد از آسیب به زانوها آنها را ورزش دهید

اگر یک یا هر دو زانوی شما آسیب دیده است، با انجام حرکات سبک می توانید به بازیابی کامل قدرت آنها کمک کنید.

مطالعه متن کامل
آندر گاردینر (Under Gardiner) پارک عمومی جدیدی در شهر تورنتو

آندر گاردینر (Under Gardiner) پارک عمومی جدیدی در شهر تورنتو

آندر گاردینر پارک جدیدی است که زیر یک اتوبان اجرا خواهد شد. پروژه «آندر گاردینر» زیر بخشی از Gardiner Expressway در شهر تورنتو ساخته می شود و مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری جدیدی علاوه بر فضاهای فرهنگی و تفریحی را در اختیار شهروندان بازدیدکننده از این پارک قرار می دهد.

مطالعه متن کامل
کاوشگر پلوتون با نام "کاوشگر افق های جدید"، از خواب بیدار می شود

کاوشگر پلوتون با نام "کاوشگر افق های جدید"، از خواب بیدار می شود

اگر فکر می کنید که بیدار شدن پس از یک پرواز نه ساعته کار سختی است، پس تصور کنید که اگر بخواهید پس از یک سفر فضائی نه ساله و پیمودن حدود 5 میلیارد کیلومتر از خواب بیدار شوید، آنگاه چه خواهید کرد. روز شنبه کاوشگرِ اعماق فضا با نام "افق های جدید" که متعلق به ناسا می باشد، خودش را از خواب زمستانی بیدار کرد چون مقدمات پرواز به سیاره پلوتون و اقمار آن در ماه جولای آینده آغاز می شود. تا کنون این کاوشگر مسافت 4.6 میلیارد کیلومتر دورتر از کره زمین بوده است و 260 میلیون کیلومتر دیگر نیز در پیش است. سیگنال هایی که بیدار شدن را اعلام می کنند، به مدت چهار ساعت و 26 دقیقه طول می کشد تا به زمین برسند. ایستگاه دریافت کننده این سیگنالها موسوم به "ایستگاه شبکه اعماق فضا" در شهر کانبرا در استرالیا قرار دارد.

مطالعه متن کامل
رگ های خونی مصنوعی

رگ های خونی مصنوعی

محققان در دانشگاه شانگهای موفق شدند برای اولین بار عروق خونی سه لایه مصنوعی بسازند. تجهیز زیست چاپی 3 بعدی می تواند همه نوع داربستی را برای ترمیم تخریب بافت آماده کند. محققان در مرکز مهندسی ساخت و تولید سریع دانشگاه شانگهای با ترکیب تکنیک های میکروچاپ و الکترو ریسندگی، برای اولین بار موفق به عرضه یک پیوند عروقی متشکل از سه لایه شده اند. این کامپوزیت سه لایه به محققان اجازه می دهد تا از مواد جداگانه ای استفاده کنند که به ترتیب دارای مقاومت مکانیکی و توان رشد سلول های جدید هستند و در نتیجه، یکی از مشکلات مهم بر سر راه گرافت های عروقی موجود که تنها از یک یا دو لایه تشکیل شده اند، بر طرف می شود.

مطالعه متن کامل