کوی دانش - kooy

معرفی هفت لانچر برتر اندرویدی مخصوص تبلت ها

معرفی هفت لانچر برتر اندرویدی مخصوص تبلت ها
15 اردیبهشت
10:30 1394
از هر دارنده تبلت اندرویدی در مورد مزایایی که سیستم عامل تبلت های گوگل در مقابل دیگر رقبایش بپرسید، به نظر می‌رسد کلمه "سفارشی سازی" در بیشتر پاسخ‌های آن‌ها وجود خواهد داشت. راه‌های زیادی برای سفارشی سازی تبلت اندرویدی شما وجود دارد، ولی متداول‌ترین روش نصب یک لانچر اندرویدی است.

لانچرهای اندروید تغییرات بصری در صفحه home و برنامه‌های شما بدون انجام هیچ گونه تغییر دائمی در دستگاه اندرویدی شما انجام می‌دهند. همچنین لانچرها اغلب به عنوان جایگزین صفحه home ارجاع داده می‌شوند.

با به خاطر داشتن صحبت‌های بالا، در زیر بهترین لانچرها برای تبلت اندرویدی شما آورده شده است. این لیست فقط شامل لانچرهای اندرویدی بهینه شده برای صفحه نمایش‌های بزرگ تبلت ها می‌باشد.

Google Now Launcher 

این لانچر مختص به گوگل بوده و این شرکت برنامه‌های خود نظری Gmail ،Drive ،Maps ،Keep ،Youtube و Google+ را در مرکز صفحه Home قرار داده است. اگر بخواهید می‌توانید پوشه "Google" را از صفحه Home خود پاک نمایید.

 Apex Launcher 

این لانچر برای تبلت ها و گوشی‌های هوشمند آندرویدی بسیار عالی است به کاربران کنترل کاملی بر ظاهر سیستم عامل می‌دهد. با این لانچر، قادر خواهید بود تا هفت آیکون و 5 صفحه در صفحه اصلی خود داشته باشید. همچنین شما می‌توانید اندازه شبکه‌های کشوی برنامه‌ها را سفارشی نمایید. ویژگی‌های دیگر شامل افکت‌های تغییر صفحه Home، آیکون و برچسب پوشه‌های سفارشی، چندین اندازه برای کشوی برنامه‌ها و نحوه مرتب سازی برنامه‌ها در کشوی برنامه‌ها و همینطور مجموعه ای از تم‌های در دسترس هستند.

نسخه پولی این لانچر دسترسی به ویژگی‌های بیشتری مانند توانایی قرار دادن ویجت در داک، افکت‌های تغییر صفحه بیشتر و پشتیبانی از تم‌های ADW ،LauncherPro و Go Laucher را فراهم می‌سازد.

 Nova Launcher

این لانچر بسیار مشابه Apex Launcher است. این لانچر با تم‌های متعدد عرضه شده و به شما اجازه می‌دهد تا اندازه پنجره‌های قرار گیری برنامه‌ها را سفارشی کرده، صفحه‌های داک آیکون متعددی ایجاد کنید و همچنین دارای افکت‌های تغییر صفحه Home بسیار زیادی است. برخی از ویژگی‌هایی که آن را از Apex Launcher جدا می‌سازد شامل توانایی‌های فعال سازی جست و جوی گوگل به وسیله صدا و توانایی قرار دادن آیکون و ویجت ها در نیمه راه سلول‌های قرار گیری برنامه در صفحه اصلی است.

نسخه پولی چندین ویژگی اضافی مانند پشتیبانی از حرکت، کشوی گروه‌های سفارشی و افکت‌های انتقال اضافی هستند.

 Action Launcher

این لانچر یکی از زیباترین لانچرهای اندروید برای تبلت است. اگرچه به اندازه Apex و Nova قابل سفارشی سازی نیست، ولی این لانچر دارای یک رابط کاربری یکتا بوده که رنگ‌های پیش زمینه شما را استخراج کرده و به وسیله رابط کاربری از آن‌ها استفاده می‌کند تا تجربه ای هماهنگ و سازگار در سیستم عامل اندروید ایجاد نماید. یک ویژگی جالب که Quickpage نام دارد و اساساً یک صفحه home سفارشی است که می‌تواند به طور مستقیم با سوایپ کردن از گوشه راست صفحه مورد دستیابی قرار گیرد. ویژگی‌های دیگر شامل آیکون‌های سفارشی، مجموعه ای از بسته‌های آیکون، و مجموعه ای از گزینه‌های سفارشی سازی هستند.

 Square Home 

اگر یک تبلت اندرویدی خریداری کرده‌اید ولی حس می‌کنید رابط کاربری Windows Metro بهترین رابط کاربری تبلت است، پس می‌توانید از رابط کاربری Square Home استفاده نمایید. این یک لانچر اندروید است که دستگاه اندرویدی شما را شبیه به یک تبلت ویندوزی می‌نماید. شما می‌توانید کاشی‌های جدید به آن اضافه کنید، کاشی‌های موجود را تغییر اندازه دهید، صفحه Home را برای جلوگیری از تغییرات قفل کنید، تم و آیکون‌های جدید را بکار برید و غیره. مورد دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که هرچند این لانچر رایگان است ولی برای باز شدن تمام ویژگی‌های آن باید یک کلید خریداری نمایید.

 Go Launcher EX

این لانچر یکی از محبوب‌ترین لانچرهای اندرویدی بوده و به همین دلیل مجموعه وسیعی از تم و بسته‌های آیکون برای این لانچر وجود دارد. Go Launcher EX نسخه جدید و بهبود یافته ای است که می‌تواند برنامه‌ها را با حرکت اجرا کرده و همچنین دارای افکت‌های انتقال جالب است. نسخه رایگان این لانچر دارای تبلیغات بوده و شما باید نسخه اصلی آن را برای حذف تبلیغات خریداری نمایید. ولی خوشبختانه، یک روز تست برای این برنامه وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده نمایید.

 

  Smart Lanucher 2 

اگر به دنبال لانچر اندرویدی هستید که کشوی برنامه‌ها را معنی نماید، پس قطعاً باید Smart Launcher را امتحان کنید. این کشو برنامه‌ها را به چندین دسته مانند بازی، رسانه یا سودمند طبقه بندی می‌کند. ویژگی اصلی دیگر این لانچر "The Flower" نام دارد که مجموعه ای از آیکون‌ها است که در صفحه اصلی نمایش داده شده و دسترسی سریع به بیشتر برنامه‌های استفاده شده برای فعالیت خاص را می‌دهد. همچنین نسخه پولی دارای پشتیبانی از ویجت و توانایی ساخت دسته‌های سفارشی در کشوی برنامه‌ها است.

لانچر محبوب خود را با ما به اشتراک بگذارید

ما هفت لانچر اندرویدی مخصوص تبلت که فکر می‌کردیم جز بهترین‌ها هستند را معرفی نمودیم. اگر شما پیشنهادی دارید، در بخش نظرات لانچر محبوب خود برای تبلت های اندرویدی را معرفی کرده و دلایل خود را برای این انتخاب اعلام کنید.

کلمات کلیدی

اشتراک

درباره نویسنده

سید احسان نبوی

سید احسان نبوی

دانشجوی کارشناسی ارشد نرم‏‌افزار

لاین: Ehsan.Nabavi

شما اولین نفری باشید که برای این خبر نظر میدهد
تصویر امنیتیعبارت در تصویر را وارد کنید


عکسبرداری و ویرایش تصویر همانند یک حرفه ای در اندروید

عکسبرداری و ویرایش تصویر همانند یک حرفه ای در اندروید

حدود 15 سال قبل، زمانی که سازندگان تلفن همراه اقدام به نصب دوربین دیجیتال بر روی گوشی های تلفن همراه نمودند، جهشی کوانتومی در این فناوری اتفاق افتاد. پیش از این انقلاب گجتی، گوشی تلفن همراه صرفاً برای استفاده برای تماس ها، پیامک ها و ایمیل ها بود. اما اکنون گوشیها در تاج خود دوربینهای بسیار پرقدرتی را میزبانی می کنند. با اینحال، داشتن دوربینهای پرقدرت کافی نیست. تکمیل کننده این ابزارهای خوب، مهارت کاربر در تصویربرداری و ویرایش تصاویر است. در ادامه 10 اَپ اندرویدی را به شما معرفی می کنیم که با آنها می توانید تصاویری همانند یک حرفه ای بیاندازید. با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
چگونه اعلانهای اندروید را در ویندوز 10 فعال کنیم

چگونه اعلانهای اندروید را در ویندوز 10 فعال کنیم

ظاهراً به رخ کشیدن قابلیت های ویندوز 10 توسط مایکروسافت، تمامی ندارد. با اینکه این قابلیت هنوز هم در حال تکمیل است ولی وجود اعلانهای اندروید بر روی «مرکز عملیات» ویندوز 10 نیز بسیار وسوسه کننده است. برای دسترسی به اعلانهای گوشی همراهتان بر روی کامپیوتر می بایست اجازه برخی دسترسی ها را به کورتانا بدهید و البته حوصله و صبر کافی در برخورد با برخی باگهای احتمالی در قابلیتی که هنوز در حال تکمیل است را نیز داشته باشید! برای بررسی بیشتر با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
چگونه تقویم گوگل را با توجه به نواحی زمانی مختلف تنظیم کنیم.

چگونه تقویم گوگل را با توجه به نواحی زمانی مختلف تنظیم کنیم.

اگر مسافرتهای بین المللی زیادی دارید و در نواحی زمانی مختلف با رویدادهای مختلف سروکار دارید، حتماً از گوشی موبایل خود برای کمک به امور روزانه بهره می گیرید. در اینحال تغییرات زمانی می تواند برای شما یک چالش باشد. گوگل برای این موضوع هم فکر کرده و تقویمش را به امکان جالبی مجهز کرده است. از این قابلیت می توانید بدون نگرانی از اینکه هم اکنون دقیقا در کجای این کره خاکی هستید، برای مطلع شدن از رویدادهای خاص استفاده نمایید. با کوی دانش همراه شوید تا این قابلیت جدید را با هم مرور کنیم...

مطالعه متن کامل
iOS به نسخه دهم رسید، قابلیتها و گوشی های قابل ارتقا

iOS به نسخه دهم رسید، قابلیتها و گوشی های قابل ارتقا

در یک صبح پرهیجان در سانفرانسیسکو، رویداد اپل برگزار شد و در آن قابلیتهای نسخه جدید سیستم عامل اپل معرفی گردید. در ادامه این قابلیتها را به همراه لیست گوشی هایی که قادر به استفاده از این سیستم عامل هستند به شما معرفی می کنیم. با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
Microsoft SQL Server 2016 با وعده کارآمدی بیشتر در تحلیل دیتا

Microsoft SQL Server 2016 با وعده کارآمدی بیشتر در تحلیل دیتا

بیایید نگاهی بهتر به این محصول بیاندازیم. برای بسیاری از افراد، نرم افزار پایگاه داده ی رابطه ای مثل تماشای یک نقاشی روی دیوار دلنشین بود ولی برای بسیاری از شرکتهای تجاری، پایگاه های داده، صرفاً محل انبار دیتا نیست و یک زیرساخت مهم و حیاتی برای کل عملیات می باشد. مایکروسافت در نسخه 2014 خود استارت تحلیل دیتا را زد و اکنون نیز نسخه 2016 را می توان برای 180 روز رایگان دریافت کرد. در ادامه به بررسی قابلیت های این نسخه می پردازیم. با کوی دانش همراه شوید...

مطالعه متن کامل
رشد گیاهان به کارِگروهی بین دو هورمون بستگی دارد.

رشد گیاهان به کارِگروهی بین دو هورمون بستگی دارد.

سازوکار ملکولیِ رشد گیاهان در این پژوهش توضیح داده شده است.

مطالعه متن کامل
ذخیره قنات رم باستان مشخص شد

ذخیره قنات رم باستان مشخص شد

مطالعه جدید ذخایر سنگ آهک قنات Anio Novus در رم به پژوهشگران در دستیابی به تخمین واقعی سرعت جریان این قنات کمک کرد. با ارزیابی ذخایر سنگ آهکی (تراورتن) که در نتیجه جریان آب این قنات تشکیل شده اند، پژوهشگران توانستند سرعت جریانی برابر با 0.4 ± 1.4 متر مکعب بر ثانیه بدست آورند.

مطالعه متن کامل
به مرور زمان فرصت مشاهده قسمت های بیشتری از آسمان شب از کف می رود

به مرور زمان فرصت مشاهده قسمت های بیشتری از آسمان شب از کف می رود

آلودگی نوری نوعی آلودگی است که به روشن شدن بیش از حد یک محیط بر اثر نورهای مصنوعی گفته می‌شود.

مطالعه متن کامل
باغ معلق بزرگراهی در سائوپائولو با قابلیت فیلتر بیست درصد از کربن تولیدی اتومبیلها

باغ معلق بزرگراهی در سائوپائولو با قابلیت فیلتر بیست درصد از کربن تولیدی اتومبیلها

شرکت فرانسوی برزیلی riptyque Architecture از طرح بلند پروازانه ای برای تبدیل فضای زیر یک پل Minhocão viaduct که مدت ها به حال خود رها شده به یک فضای عمومی شاداب رونمایی کرده است که پوشیده از گیاهان معلق باشد. معماران شرکت، بنحوی برنامه ریزی کرده اند تا گیاهانی را که از نظر تولید اکسیژن بهینه هستند در طولِ سه کیلومتر از بخش مرتفع بنا قرار بدهند که بدین ترتیب 20 درصد از دی اکسید کربن اتومبیل های بزرگراه تصفیه شود.

مطالعه متن کامل
دانمشندان علوم اعصاب با استفاده از مولکول های فلورسنت، مغز مگس میوه را مورد بررسی قرار دادند

دانمشندان علوم اعصاب با استفاده از مولکول های فلورسنت، مغز مگس میوه را مورد بررسی قرار دادند

مولکول های فلورسنت به دانشمندان علوم اعصاب کمک می کنند تا مسیرعادی عصبی مغز مگس میوه را در زمان بروز رفتارهای پیچیده توسط این حشره مشاهده نمایند، کاری که می تواند بینش های جدید را در مورد کارکرد مغز در اختیار قرار بدهد

مطالعه متن کامل